środa, 9 stycznia 2013

25. Wena

Cytat z wywiadu z Kobietą Ślimak, rysowniczką znanej wszystkim raczej Chatolandii :D (jak nieznanej, to pierwszy link w linky'ach)
Tak to teraz mam. Wcześniej przeglądanie głupich stronek w necie, teraz co chwilę jakiś pomysł... a to rysunek, a to piosenka pasuje na amvkę, a to w głowie odświeża mi się mój stary fanfik z Harry'ego Pottera :D.
A mama mi zaczyna truć, że się nie uczę i prezentacji na polski nie mam zrobionej... w sumie nic nie mam zrobione...

6 komentarzy:

 1. wyobraź sobie konsekwencje tego jak ci nie pójdzie matura albo jej o zgrozo nie zdasz, mi to zawsze pomaga by się spiąć;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Za każdym razem jak wchodzę na Waszego bloga, to przypominają mi się czasy liceum i jakoś tak błogo mi się robi na duszy :-)

  Keep up the good work!

  A matura to bzdura, chyba ze z matematyki ;-)

  Zdravim, Adam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawdę mówiąc maturę mogę zdać na najgorszych wynikach, byle zdać, bo mam zamiar pójść w kierunku, w którym bardziej liczą się odbyte kursy, certyfikaty i doświadczenie w branży...

  Adamie, cieszę sie, że komiks sprawia na tobie dobre wrażenie :3
  Taa, matma... X.x

  OdpowiedzUsuń
 4. Xenya: To dobrze, grunt to miec pomysl na siebie. A jesli jest to mozliwe bez polegania na paru egzaminach, gdzie np. mozna sie po prostu rozchorowac i miec mniejsza wydajnosc, to juz w ogole super ;-)

  A jaki to kierunek, jesli to nie tajemnica? Cos z grafika/rysunkiem moze? :-) Bo Adas to pewno lekarski? ;-)

  Ja, po dlugich przemysleniach i paru latach w 'zawieszeniu' doszedlem do wniosku, ze najlepiej robic/studiowac cos, co mozna potem z zyskiem sprzedac.

  Mam nadzieje na czestsze rysunki :-)

  Zdravim!

  OdpowiedzUsuń
 5. Żadna tajemnica, mam zamiar zajmować się zawodowo grafiką komputerową ^^. Na razie robię małe kroczki, jakieś kursy internetowe i właśnie wspomniane w komiksie "praktyki" na zdjęciach, a potem pewnie będę się dokształcać w jakiś prywatnych szkółkach.

  Adaś kombinuje, co by tu wybrać. Może będzie stomatologię lub czymś jakimś rodzajem lekarza :D.

  Mi niewiele trzeba, byle nie było to nudne siedzenie przed kompem, a że mam awersje do ludzi, to też nie praca w kontakcie bezpośrednim...

  Rysunki są co dwa dni, bo jednak nie zawsze mam czas :D. Pewnie po maturze będą częściej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Skąd ja to znam ^^ .
  Wszystko jest ciekawsze w tym momencie niż matura xd

  OdpowiedzUsuń

Kopytkują