wtorek, 30 lipca 2013

92. Nuda

Ech, no tak, jak nie ma Apoca, to nie ma co robić...
Uwielbiam rysować wróżki i inne małe postacie :3. Ta, która tu jest tu moja lepsza strona, czy też głos sumienia. Nazwijcie, jak chcecie. Być może będzie się pojawiać częściej. Chcecie?

13 komentarzy:

 1. nie jesteś jedyna ja zabijam czas czytając hektolitry mang shoujo, słuchając jakiś debilnych piosenek z amerykańskich bajek dla pół mózgów i mając nadzieje, że odpiszą mi na forum... na szczęście przynajmniej chłodniej się zrobiło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się w końcu wzięłam za zaległe anime. Zawsze w czasie roku szkolnego mówiłam, że szkoda czasu ;3. Ale i tak wolę mangę.

   Usuń
 2. Sposób na nudę - idź do pracy. I nuda zniknie, i pieniądz będzie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taa, pracuję dla rodziców na polu, ale piniondza z tego nie mam :C

   Usuń
  2. Łza posoli ziemnioka.

   Usuń
  3. Właśnie nie ma zimnioków ;__;

   Usuń
 3. Tak jak Ty, też nadrabiam anime {w końcu udało mi się skończyć Bleacha, którego anime porzuciłam i tylko czytałam D:}, ale też masę czasu w kuchni spędzam.
  I trochę doczytuję, mniej niż bym chciała, ale dostałam książkę, przez którą nie mogę przebrnąć, a nie chcę zaczynać kolejnej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodzenia, dasz radę pokonać tę książkę :D

   Usuń
 4. Tu by chyba się przydało całe stado latających personifikacji różnych stanów emocjonalnych, postaw moralnych i innych takich. Wróżka-pijuszka, wróżka-smęciuszka, wróżka-zacieszajmiskuszka itd. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego możnaby osobny komiks zrobić ;)

   Usuń
  2. A pewnie, że możnaby. Z tym, że coś mi się widzi, że wróżka-nicmisięniechcebogorącojuszka jest u władzy ;) tym niemniej - w razie nagłego przypływu ochoty do działania (wróżka-podbijęświatuszka pogilga) jest to jakiś pomysł. Z naciskiem na "jakiś".

   Usuń
 5. Czytanie lektur do olimpiady z polskiego. Czekanie na bibliografie do poszczególnych tematów na olimpiadzie z polskiego. Próby ogarnięcia strony olimpiady z polskiego, a która jest jedną z najgorzej zrobionych stron w historii (nie licząc olimpiady biologicznej, która dodatkowo wygląda jeszcze jak blog dziewięciolatki, tylko Comic Sansa brakuje).

  Czym są te "wakacje" o których wspominałaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę ambicję :D Życzę cierpliwości i powodzenia na tych wszystkich olimpiadach!

   Usuń

Kopytkują