wtorek, 7 stycznia 2014

144. Parasol

Ach, te prawa Murphy'ego. Zawsze męczą biednych ludzi.

Zauważyłam, że Kopytko chyba lepiej wygląda jak postacie mają takie wydłużone twarze (drugi i trzeci kadr; w pierwszym jest kreska "Zazwyczaj", tak dla porównania). Może powinnam tak rysować cały czas? Co o tym sądzicie?

8 komentarzy:

 1. W drugim i trzecim kadrze wyglądają bardziej... naturalnie? Nie wiem, w każdym razie chyba jednak lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To się cieszę :D Dziękuję za opinię

   Usuń
 2. No wyglądają lepiej. A jeszcze lepiej by wyglądały jakbyś zaokrągliła postaciom te kanciaste poliki :). Choć to twój styl i twoja decyzja. Jak zaokrąglisz to będą wyglądać bardziej mangowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat "pucki" są elementem charakterystycznym Kopytka, więc z nich nie zrezygnuje :) I nie każdy lubi typowo mangowy styl.

   Usuń
 3. a ja głosuję za pierwszym kadrem

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak jak napisała Kajucha, to twój styl i to ty możesz zdecydować jak chcesz by to ostatecznie wyglądało. Fakt - z podłużnymi twarzami wyglądają lepiej. Jednak w niektórych przypadkach styl pierwszego kadru jest lepszy (dla przykładu twoja postać wygląda na pierwszym na osobę wkurzoną, więc jeśli taki był zamiar - albo kiedyś chciałabyś coś takiego narysować - to lepiej zastosować styl "zazwyczaj".

  Osobiście bardziej przyczepiłbym się do innej rzeczy. Otóż na pierwszym kadrze długie włosy zasłaniają linie podbródka a na pozostałych już nie. Proponowałbym więc postawić na konsekwencję, albo w jedną albo w drugą stronę.

  Pozdrawiam, derp

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie w obu wyglądają dobrze i bardzo podobnie, jakbym nie przeczytał to bym nie zauważył żadnej różnicy. Bardziej widoczne są brody uciekające na bok, co skutecznie odróżnia Twój styl od wielu innych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. hahaha też tak mam :D parasol mam prawie, że 24/7 w plecaku, ale akurat jak nie wezmę to leje jak z cebra -.-

  OdpowiedzUsuń

Kopytkują