wtorek, 28 stycznia 2014

150. Żołądek

Apoc moim osobistym testerem jakości żywności. Niestety z jego listy miejsc, w których może zjeść, znikają powoli wszystkie najpopularniejsze sieci fast foodów.

Mimo egzaminu jutro, postanowiłam coś dla Was narysować, żeby nie było zbyt dużej luki. Przepraszam za nieobecność w niedzielę, jednak mam bardzo mało czasu, bo nagle mam pisać kilka prac na zaliczenie i się uczyć po pół roku obijania się :D.

8 komentarzy:

 1. Ostatnio widzę coraz więcej komiksów i rysunków o jedzeniu. Właściwie to nie tylko na twoim blogu. o.o Pójdę coś zjeść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać że Xenya została studentką :-)

   Usuń
 2. Jeśli kiedyś będziecie w Warszawie, musicie koniecznie (w kwestii jedzenia) odwiedzić Saską Kępę (dzielnica taka). Tak ogólnie Saską Kępę - ilość knajpek na jej głównej ulicy jest większa, niż w niektórych miasteczkach (kiedyś naliczyłem ponad trzydzieści, na jednym kilometrze i nie zagłębiając się w uliczki boczne).

  Z ciekawszych miejsc polecam np pizzerię Renesans (dość tania), czy knajpkę indyjską Arti (dość droga). W przypadku tej drugiej radzę jednak uważać - http://www.tatawilkolak.pl/comic/indyjska-knajpka.html :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://koty-to-zlo.blogspot.com/2014/02/jakies-takies-pytania.html
  Pani Xenyo, pytania są. Prosze ładnie odpowiedzieć :3

  OdpowiedzUsuń
 4. http://stwory-potwory-i-ja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. ...haaaaloooo? Co tu taka cisza...?

  OdpowiedzUsuń
 6. cisza taka straszna... czekamy na posty :P

  OdpowiedzUsuń

Kopytkują