niedziela, 23 lutego 2014

151. Zła technologia

Logika mojej uczelni: zróbmy sesję akurat w ciągu tych dwóch tygodni, gdy nasze województwo ma ferie! Przecież żaden ze studentów nie ma młodszych znajomych lub rodzeństwa, z którym chciałoby spędzić ten czas! Ech, bardzo fajnie się narzeka na "władze" :)

Tuż przed zakończeniem sesji zepsuł mi się komputer. Musiałam szybko instalować potrzebne oprogramowanie do drukowania i edycji tekstu na drugim (starym, słabym, zacinającym się złomie). No i musiałam przeżyć prawie tydzień wolnego na komórce, przez co nie mogłam ani rysować, ani grać. Na szczęście anime i manga całkiem nieźle się na niej wyświetlało.

Być może dlatego komórka stała się Świętej Pamięci niedługo po komputerze... zna się ktoś może na naprawie telefonów? :D

4 komentarze:

 1. Tak się złożyło, że młodszy brat miał ferie podczas mojej sesji... ale na dobre wyszło, wysłało się go do dziadków i był spokój w domu. :D A jak Ci poszło pisanie? I jak wrażenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poszło mi całkiem spoko, mam tylko jedne 3 i tylko jedną poprawkę miałam. Fajna jest ta ulga, jak już ma się wszystko za sobą i można się opierniczać :D

   Usuń
 2. Chyba jeszcze za mało studiujesz, skoro uważasz, że terminy sesji mogłyby być zależne od terminu ferii szkolnych gdziekolwiek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha ha, no i wreszcie się doczekałam twojego powrotu :) Już myślałam że to koniec, a to tylko sesja... Dobrze że jeszcze jestem na etapie ferii :)
  Nie ma to jak w dwóch obrazkach przedstawić dorobek całego poprzedniego miesiąca :D

  OdpowiedzUsuń

Kopytkują