czwartek, 17 września 2015

Copernicon 2015

Tak właśnie wyobrażam sobie spotkanie z Wami w niedzielę o 13:00 w sali Panelowej. Przygotujcie zgniłe jajca i pomidory, my body is ready :'D.

Poza tym można nas spotkać...

Xenya

pt. 16:00 - Gry elektroniczne - Miks Disneya i Final Fantasy, czyli Kingdom Hearts!
Blok programowy:
Blok Gier Elektronicznych
Opis:
Po wielu latach oczekiwań trzecia część kultowej gry, łączącej w sobie uwielbiane bajki Disneya i klimat japońskiego RPGa w końcu ujrzy światło dzienne! O czym jest Kingdom Hearts i dlaczego jego fabuła jest zagmatwana nawet dla największych fanów serii? Wytłumaczenie już na panelu!

sb. 18:00 - Azjatycka 3 - Love Live! - A komu to potrzebne, a po co?!
Blok programowy: Blok Japan-Korea
Opis: W naszym panelu dowiecie się, na czym polega fenomen jednej z najpopularniejszych aktualnie serii o idolkach. Powiemy Wam, dlaczego właśnie ta jest najlepsza i jest godna Waszej uwagi.

nd. 13:00 - Panelowa - Spotkanie z Po Prostu Kopytkiem!
Blok programowy:
Blok Literacko - Komiksowy
Opis:
Po raz kolejny spotykamy się na toruńskich ziemiach aby omówić rok pracy nad bydgoskim komiksem o tematyce życiowo-psychologicznej, Po Prostu Kopytkiem! Czemu komiks wychodzi tak rzadko? Jak nasi bohaterowie radzą sobie mieszkając pod wspólnym dachem? No i najważniejsze - czy tym razem uda się odpalić tablet?

Apoc

Akredytacja - piątek od 13 w Collegium Minus

sb. 14:00 - Popkulturowa 3 - Lindsey Stirling jako popkulturowy fenomen wer. 1.5
Blok programowy: Blok Popkultury
Opis: Prelekcja o tym, jak bez pomocy wytwórni osiągnąć muzyczny sukces. Zapraszam na opowieść o najbardziej ekscentrycznej skrzypaczce, jaką kiedykolwiek poznacie.

sb. 18:00 - Azjatycka 3 - Love Live! - A komu to potrzebne, a po co?!

nd. 13:00 - Panelowa - Spotkanie z Po Prostu Kopytkiem!

3 komentarze:

 1. Już ugniatam papierki do rzucania.

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie tak, że chcę cię obrzucać - twój blog i twoja sprawa, kiedy będą komiksy. Ale im dłużej nie ma komiksów tym mocniej przypominam smutnego, porzuconego szczeniaczka, o którym nikt już nie pamięta :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to chciałam na jakimś innym konwencie podejść i Was wyprzytulać, poprosić o zdjęcie, ale nie miałam odwagi. Teraz płaczę. ;___;
  Oooo, mała reklama. Wiem, że lubisz Hetalię, to zapraszam, może Cię zainspiruję albo coś http://hetalia-short-stories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Kopytkują